قوانین و مقررات


ثبت، پردازش و ارسال سفارش


ثبت سفارش در سایت آی دیریمز در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد. در حال حاضر ارسال سفارش مشتریان در روزهای عادی ساعت 12 ظهر الی 15 ظهر و جمعه ها و روزهای تعطیل در روز بعد صورت می‌پذیرد.

در صورت ثبت سفارش قبل از ساعت 15 محصول همان روز و در صورت ثبت بعد از ساعت 15 محصول فردای آن روز ارسال می گردد.

زمان تحویل سفارش های عادی در شهر تهران حداکثر 48 ساعت می باشد.

زمان تحویل سفارش های VIP در شهر تهران حداکثر ۳ ساعت می باشد.

فقط در سفارش های VIP جمعه ها نیز ساعت 12 تا 17 امکان ارسال سفارش میسر می باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در این سایت، در صف پردازش قرار می گیرند. سعی و تلاش همکاران ما بر انجام بی نقص این فرآیند می باشند. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد (حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری) حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت آی دیریمز محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت ،حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای تیم تحقیقاتی آی دیریمز محفوظ است. همکاران ما در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت آی دیریمز می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

نمایندگی

تیم تحقیقاتی آی دیریمز در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به بی بیو اطلاع دهید.

 

روش پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت نقدی و یا از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایند.

توجه:طبق قانون جمهوری اسلامی ایران، تمام اجناس شامل 9% مالیات بر ارزش افزوده میباشد که در مرحله پایانی خرید به قیمت کالا اضافه خواهد شد.

در نظر داشته باشید قیمت ارسال کالا ممکن است تغییر کند و در حال حاظر به این نرخ می باشد

 

شرایط مرجوع کردن کالاها

امکان مرجوع نمودن کالاها در مواردی که در ذیل شرح داده می‌شود، وجوددارد.

در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحدخدمات مشتریان  از طریق شماره تلفن 22210256-021 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان تیم تحقیقاتی آی دیریمز اطلاع داده شود. کارشناسان ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‏‌کنند. در صورت تایید نقص، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با کالای دیگری جایگزین نمایید.

اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد و از روی بسته کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به امور مشتریان اطلاع داده شود.در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به دفتر مرکزی عودت شود.

کارشناسان تیم تحقیقاتی آی دیریمز، اصالت تمامی کالاهای عرضه شده در سایت را با آنچه که در سایت ذکر شده است تائید مینمایند.

لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان تیم تحقیقاتی آی دیریمز از طریق شماره تماس 22210256-021 اطلاع دهید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش  جدا خودداری نمائید.

توجه: در صورتی که در پروفایل خود ایمیل خود را وارد نکرده باشید، فاکتور خرید برای شما ارسال نخواهد شد و عواقب آن بر عهده خریدار می باشد.

لیست محصولات

با ما تماس بگیرید

021-77850239 021-77850989

برای ما ایمیل ارسال کنید

info@idreamz.ir

آدرس شرکت

خیابان جانبازان غربی، خیابان مدنی، مجتمع تجاری اداری پالمیرا، طبقه 7 واحد 719